درباره الگوریتم

درباره سبدگردان الگوریتم

داستان الگوریتم

بیش از یک دهه پیش در گروه خدمات بازار سرمایه الگوریتم دور هم جمع شدیم و مدیریت بخشی از سبد سهام گروه خوارزمی را بدست گرفتیم. طی این سال‌ها در کنار هم تجربه کسب کردیم، کار تیمی را آموختیم و عملکردی قابل قبول ارائه کردیم. در سال ۱۳۹۶ تصمیم گرفتیم که این بار دانش و تجربه این سال‌های خود را برای ارائه خدمات به کلیه سرمایه‌گذاران بازار سرمایه به کار گیریم. پس شرکت سبدگردان الگوریتم را تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار تأسیس کردیم و از تیر ماه ۱۳۹۷ مشغول فعالیت شدیم. شماره ثبت نزد مرجع ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیر تجاری، شماره ثبت نزد سازمان بورس و اوراق بهادار، شناسه ملی و کد اقتصادی سبدگردان الگوریتم به ترتیب ۵۲۲۰۰۷، ۱۱۵۷۰، ۱۴۰۰۷۳۷۲۴۷۵ و ۴۱۱۵۷۱۸۶۵۱۸۹ می باشد. نام الگوریتم را برای خود برگزیدیم چرا که اصالت خود را از خانواده بزرگ گروه سرمایه‌گذاری خوارزمی گرفتیم و می‌خواهیم روش‌های نوین مدیریت دارایی‌‌ها را جایگزین شیوه‌های سنتی رایج در بازار ایران کنیم. ادعا می‌‌کنیم که در سبدگردان الگوریتم، کلیه عملیات سبدگردانی از انتخاب اوراق بهادار، تعیین ترکیب بهینه سبد و انجام معاملات گرفته تا مدیریت ریسک، بر اساس الگوریتم‌های دقیق و مطابق با استانداردهای روز دنیا انجام می‌گیرد.

اعضا هیات مدیره

میثم کرابی

رئیس هیئت مدیره

میثم کرابی رئیس و عضو هیات مدیره شرکت سبدگردان الگوریتم پیش از این و به مدت ۴ سال معاونت اجرایی کانون نهادهای سرمایه‌گذاری ایران را بر عهده داشته است. ایشان فارغ التحصیل دکتری رفتار سازمانی از دانشگاه تهران می‌باشد و سوابق متعددی در زمینه مدیریت عالی شرکت‌های تولیدی و صنعتی از جمله شرکت پترو پلیمر شرق و آرمان تندرست را در کارنامه خود دارد.

بهمن اسماعیلی

نائب رئیس هیئت مدیره و معاون سرمایه‌گذاری

بهمن اسماعیلی معاون سرمایه‌گذاری و عضو هیات مدیره سبدگردان الگوریتم از سال 1393 در بازارهای مالی و بازار سرمایه مشغول به فعالیت است. اسماعیلی دکترای مالی گرایش بیمه از دانشگاه تهران را در کارنامه خود دارد و در زمینه مدلسازی، اقتصاد سنجی و مالی‌رفتاری مقالاتی را به زبان‌های فارسی و انگلیسی تدوین نموده است. مدیر سرمایه‌گذاری در چندین صندوق سهامی و درآمدثابت بازار سرمایه و مدیر سرمایه‌گذاری شرکت‌های بورسی از جمله سوابق بهمن اسماعیلی است

حامد حامدی نیا

عضو هیئت مدیره و مدیرعامل

حامد حامدی نیا فارغ التحصیل دکترای مهندسی مالی از دانشگاه تهران وکارشناسی ارشد مهندسی مالی از دانشگاه علوم اقتصادی، در حال حاضر مدیر عامل شرکت سبد گردان الگوریتم می باشد. وی صاحب چندین مقاله در زمینه صندوق ها و سرمایه‌گذاری های خطر پذیر است . حامدی نیا پیش از این به عنوان معاون سرمایه گذاری و دارایی های شرکت تامین سرمایه بانک مسکن فعالیت داشته و در چندین سبدگردانی و گروه مالی به عنوان مدیر سبد و معاون سرمایه گذاری تجربه فعالیت دارد.

مدیران

با شروع فعالیت الگوریتم، نیروی انسانی مجرب اداره امور مربوط به مدیریت سبدها و صندوق‌های سرمایه‌گذاری را بر عهده گرفتند. در حقیقت، نیروی انسانی یکی از سرمایه‌های اصلی و نقاط قوت الگوریتم به‌شمار می‌رود که شرکت با تکیه بر آن و با بهره‌گیری از فرصت‌های پیش‌رو در بازار سرمایه، پیاده‌سازی برنامه‌های کوتاه‌مدت و میان‌مدت برای ارائه خدمات مالی خلاقانه و نوین در قالب ابزارهای مالی متنوع و رایج در بازارهای مالی جهانی را در دستور کار خود قرار داده است. شایان توجه است کـه در یک گروه بودن شرکت‌های سبدگردان الگوریتم، کـارگزاری آینـده‌نگر خـوارزمی و گروه خدمات بازار سرمایه الگوریتم بـه عنوان ابزارهای عملیاتی بازار سرمایه، امکانات وسیعی در اختیار این مجموعه قرار داده است که زنجیره خدمات مالی و سرمایه گذاری آن را کامل می کند.

امیر سیرانی

مدیر سرمایه‌گذاری

علی امیرشاهی

سرپرست مشاور سرمایه گذاری

محیا رشیدی

سرپرست امور صندوق ها

تیم سبدگردان الگوریتم

نکیسا خرم

مدیر تحلیل

کیارش محمدی

کارشناس تحلیل

امیر حسین محمدی

کارشناس تحلیل

سمیرا خانبان

کارشناس مشاور سرمایه گذاری

فاطمه عبیری

بایگان

تماس با سبدگردان الگوریتم

تلفن

برای تماس تلفنی با شرکت سبدگردان الگوریتم از شماره زیر استفاده کنید

ایمیل

برای ارسال ایمیل به شرکت سبدگردان الگوریتم از آدرس زیر استفاده کنید