آخرین مطالب وبلاگ live-chat-up-arrow live-chat-down-arrow

پذیره نویسی اوراق اجاره سهام ش ...

گروه خدمات بازار سرمایه الگوریتم با مشارکت در تأمي ...

وضعیت عملکردی صندوق سرمایه گذا ...

سبدگردان الگوریتم در سال 1399 اقدام به تاسیس دو ص ...

پذیره نویسی بزرگترین صندوق جسو ...

گسترش فعالیت کسب وکارهای نوپا در چند سال اخیر در ا ...

وبلاگ الگوریتم

خدمات مشاوره ای شرکت سبدگردان الگوریتم شامل مشاوره کسب و کار، گزارش مجمع، گزارش افزایش سرمایه، توجیه فنی و اقتصادی، ارزشگذاری سهام، طرح توجیهی و ارزشگذاری اوراق بهادار می باشد. ضمنا باید مد نظر داشت که سبد پیشنهادی و سیگنال خرید یا فروش و در کل پاسخ به این سوال که کدام سهام را بخریم یکی از نتایج دانش و تخصص تحلیل گران شرکت الگوریتم می باشد. شرکت الگوریتم مجوز مشاوره سرمایه گذاری را نیز از سوی سازمان بورس و اوراق بهادار اخذ کرده و بطور تخصصی به این خدمت میپردازد.

مشاور سرمایه‌گذاری:

الگوریتم از ابتدای فعالیت همواره توسعه بازار هدف و تنوع بخشی به خدمات قابل ارائه به مشتریان خود را دنبال می‌کند. در این راستا شرکت با تکیه بر تجارب چند ساله شرکت مادر (گروه خدمات بازار سرمایه الگوریتم) در ارائه طیف وسیعی از خدمات مشاوره‌ای به بنگاه‌ها و فعالان اقتصادی، اقدام به دریافت مجوز فعالیت مشاور سرمایه‌گذاری نمود و در اردیبهشت ماه 1398 موفق به دریافت این مجوز به شماره 48824/122 از سازمان بورس و اوراق بهادار شد. با اخذ این مجوز، الگوریتم می‌تواند پاسخگوی نیازهای مختلف مالی مشتریان خود باشد. این خدمات می‌تواند شامل ارائه پیشنهاد فرصت‌های جذاب سرمایه‌گذاری در بازار بورس تا ارائه راهکارهای عملیاتی برای بهبود فرآیند تصمیم‌گیری، افزایش کارایی و به‌طور کلی پیشبرد اهداف مالی مشتریان باشد.

آشنایی با قوانین و مقرارت و ساز و کارهای رایج بازار در حوزه خدمات مالی، برخورداری از ارتباطات مؤثر با بخش‌های مختلف سازمان بورس و اوراق بهادار و ارتباط و همکاری با سایر نهادهای مالی فعال در بازار سرمایه کشور، از جمله نقاط قوت الگوریتم در ارائه خدمات تخصصی در حوزه خدمات مشاور سرمایه‌گذاری به‌ شمار می‌رود.