آخرین مطالب وبلاگ live-chat-up-arrow live-chat-down-arrow

پذیره نویسی اوراق اجاره سهام ش ...

گروه خدمات بازار سرمایه الگوریتم با مشارکت در تأمي ...

وضعیت عملکردی صندوق سرمایه گذا ...

سبدگردان الگوریتم در سال 1399 اقدام به تاسیس دو ص ...

پذیره نویسی بزرگترین صندوق جسو ...

گسترش فعالیت کسب وکارهای نوپا در چند سال اخیر در ا ...

وبلاگ الگوریتم

کسب بازدهی 158% در سال 98 از سرمایه‌گذاری در صندوق سرمایه‌گذاری در سهام خوارزمی


آرش قلیزاده مدیر عامل شرکت سبدگردان الگوریتم، صندوق سرمایه گذاری در سهام خوارزمی را به کسانی که می‌خواهند در بازار بورس سرمایه‌گذاری کنند اما دانش مالی، اطلاعات اقتصادی و از همه مهمتر وقت کافی برای سرمایه‌گذاری در سهام و بازار سرمایه ندارند، پبشنهاد می‌دهد. این صندوق توسط تیمی از افراد متخصص مجرب مدیریت می‌شود. از اینرو سرمایه‌گذاران می‌توانند با خیال راحت از فرصت‌های این بازار استفاده کنند.
آرش قلیزاده افزود: باتوجه به مصوبه جدید سازمان بورس مبنی بر محدودیت معاملات به مدت یک ماه برای کسانی که از تاریخ 7/12/1398 کد بورسی دریافت کرده‌اند، پیشنهاد ما برای استفاده از فرصت‌های سرمایه‌گذاری بازار بورس خرید واحدهای صندوق سرمایه‌گذاری در سهام خوارزمی می‌باشد.
قلیزاده در مورد ارکان مدیریتی صندوق سرمایه‌گذاری در سهام خوارزمی گفت: صندوق سرمایه گذاری مشترک خوارزمی توسط شرکت سبدگردان الگوریتم مدیریت می‌شود. این شرکت عضوی از خانواده بزرگ گروه سرمایه‌گذاری خوارزمی و از جمله نهادهای مالی تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار می‌باشد. همچنین ضمانت نقد شوندگی آن با گروه خدمات بازار سرمایه الگوریتم می باشد.
استراتژی سرمایه‌گذاری صندوق به گفته مدیر عامل سبدگردان الگوریتم، در سهم‌هایی با بیشترین چشم‌انداز رشد و با سابقه پرداخت سود بالا و همچنین با نقدشوندگی نسبی می‌باشد. با توجه به پذیرش ریسک مورد قبول تلاش می‌شود، بیشترین بازدهی ممکن نصیب سرمایه‌گذاران گردد. مطابق این استراتژی صندوق توانسته است در سال 98، بازدهی بالغ بر 158% نصیب سرمایه‌گذاران کند.
قلیزاده در مورد نحوه سرمایه گذاری در صندوق سرمایه‌گذاری در سهام خوارزمی گفت: خرید و فروش واحدهای صندوق به صورت حضوری و غیرحضوری امکانپذیر است. هر سرمایه‌گذار در هر زمانی می‌تواند میزان سرمایه‌گذاری خود در صندوق را افزایش یا کاهش دهد. سرمایه‌گذاران برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با کارشناسان ما در تماس باشند.

نظرات

درج نظر