آخرین مطالب وبلاگ live-chat-up-arrow live-chat-down-arrow

پذیره نویسی اوراق اجاره سهام ش ...

گروه خدمات بازار سرمایه الگوریتم با مشارکت در تأمي ...

وضعیت عملکردی صندوق سرمایه گذا ...

سبدگردان الگوریتم در سال 1399 اقدام به تاسیس دو ص ...

پذیره نویسی بزرگترین صندوق جسو ...

گسترش فعالیت کسب وکارهای نوپا در چند سال اخیر در ا ...

وبلاگ الگوریتم

مدیریت دارایی در دنیا تخصیص منابع مشتری به انواع دارایی‌ها با در نظر گرفتن اهداف مالی و نیاز مشتری تعریف می شود ولی در ایران در دارایی های قابل معامله در بازار بورس یا فرابورس خلاصه می شود. این خدمت در شرکت الگوریتم توسط خبرگان مالی در بازار بورس فرایندی است که در شرکت الگوریتم بطور تخصصی انجام می شود.تیم مدیریت دارایی الگوریتم از دانش و تجربه کافی برای مدیریت بهینه دارایی های سرمایه گذاران برخوردار بوده و برای کسب بازدهی بالا برای سرمایه گذاران تمام تلاش و توان خود را بکار می گیرد.

مدیریت دارایی:

مدیریت دارایی، تخصیص منابع مشتری به انواع دارایی‌ها بر اساس شرایط و نیاز مشتری با هدف کسب بازدهی بالاتر با ریسک کمتر تعریف می‌شود.

در ایران این خدمت بر روی دارایی‌هایی که در بازار سرمایه معامله می‌شوند، ارائه می‌شود. این بازار همواره به عنوان یکی از فرصت‌های سودآور و جذاب سرمایه‌گذاری به سرمایه‌گذاران پیشنهاد می‌شود، هرچند با ریسک‌هایی همراه است. هر ساله تعداد زیادی از افراد، حتی در کشورهای پیشرفته جهان، به دلیل دانش محدود و عدم آشنایی با ساز و کار بازارهای مالی با از دست دادن بخش قابل توجهی از سرمایه خود، مجبور به ترک این بازار می‌شوند. بهره‌گیری از خدمات شرکت‌های سبدگردان و واگذاری مدیریت دارایی‌ها به خبرگان مالی، ضمن کاهش این ریسک‌ها، سرمایه‌گذاران را در مسیر مناسب برای دستیابی به اهداف مالی خود قرار می‌دهد.

تیم مدیریت دارایی‌های الگوریتم سال‌هاست که در بازار سرمایه ایران حضور دارد و از شناخت و تجربه کافی برخوردار است. مشتریان الگوریتم، با هر میزان ریسک‌پذیری، می‌توانند با همراهی این تیم حضور موفقی را در بازار بورس تجربه کنند. لازم به ذکر است شرکت سبدگردان الگوریتم مدیریت صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترک مانا الگوریتم، با درآمد ثابت دارا الگوریتم، اختصاصی بازارگردانی کوشا الگوریتم، جسورانه پویا الگوریتم و جسورانه رشد یکم پیشگام را نیز برعهده دارد.