آخرین مطالب وبلاگ live-chat-up-arrow live-chat-down-arrow

سهامداران بلندمدت سرمایه‌گذاری ...

کارشناس ارشد تحلیل بازار شرکت سبدگردان الگوریتم با ...

الگوبرداری معامله گران از حقوق ...

شاخص از دو میلیون واحد عقب‌نشینی کرده و سهامداران ...

تأثیر بی‌رمق صنعت شوینده ‌بر ...

کارشناس تحلیل بازار شرکت سبدگردان الگوریتم با عنوا ...

وبلاگ الگوریتم

شرکت سبدگردان الگوریتم در سال 1396 با هدف ارائه خدمات مالی اعم از سبدگردانی، سبدگردانی اختصاصی، مشاوره سرمایه گذاری، بازارگردانی، مدیریت صندوق های سرمایه گذاری و تامین مالی جمعی تشکیل شد. این شرکت از اعضای با تجربه شرکت سرمایه گذاری آتی نگر سپهر ایرانیان تشکیل شد و زیر مجموعه شرکت سرمایه گذاری خوارزمی میباشد. شرکت الگوریتم در نظر دارد تمامی انواع صندوق سرمایه گذاری را تاسیس کرده و مدیریت نماید. ضمنا مشتریان و سرمایه گذاران محصولات شرکت را افراد و مجموعه های حقیقی و حقوقی تشکیل می دهند.

برای ماندن و بهره بردن باید بهره رساند، این تنها معامله برد برد قابل انجام است

آمده‌ایم تا بمانیم

الگوریتم در لغت

الگوریتم مجموعه‌ای از دستورالعمل‌های گام به گام برای حل یک مسئله است. این واژه از نام خوارزمی (الخوارزمی) ریاضیدان و دانشمند شهیر ایرانی برگرفته شده است.

داستان الگوریتم

بیش از یک دهه پیش در گروه خدمات بازار سرمایه الگوریتم دور هم جمع شدیم و مدیریت بخشی از سبد سهام گروه خوارزمی را بدست گرفتیم. طی این سال‌ها در کنار هم تجربه کسب کردیم، کار تیمی را آموختیم و عملکردی قابل قبول ارائه کردیم. در سال ۱۳۹۶ تصمیم گرفتیم که این بار دانش و تجربه این سال‌های خود را برای ارائه خدمات به کلیه سرمایه‌گذاران بازار سرمایه به کار گیریم. پس شرکت سبدگردان الگوریتم را تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار تأسیس کردیم و از تیر ماه ۱۳۹۷ مشغول فعالیت شدیم. شماره ثبت، شناسه ملی و کد اقتصادی سبدگردان الگوریتم به ترتیب 522007، 14007372475 و 411571865189 می باشد.

نام الگوریتم را برای خود برگزیدیم چرا که اصالت خود را از خانواده بزرگ گروه سرمایه‌گذاری خوارزمی گرفتیم و می‌خواهیم روش‌های نوین مدیریت دارایی‌‌ها را جایگزین شیوه‌های سنتی رایج در بازار ایران کنیم. ادعا می‌‌کنیم که در سبدگردان الگوریتم، کلیه عملیات سبدگردانی از انتخاب اوراق بهادار، تعیین ترکیب بهینه سبد و انجام معاملات گرفته تا مدیریت ریسک، بر اساس الگوریتم‌های دقیق و مطابق با استانداردهای روز دنیا انجام می‌گیرد.

گسترش خدمات

رویکرد اصلی گروه سرمایه‌گذاری خوارزمی بزرگ و متمایز بودن در بازار است. بر اساس همین رویکرد، سرمایه‌‎‌گذاری خوارزمی در اولین گام توسعه سبدگردان الگوریتم، سرمایه شرکت را به ۱۵۰ میلیارد ريال افزایش داد.

ما نیز در گام بعدی و در راستای اهداف گروه برای توسعه خدمات مالی، موفق به دریافت مجوز فعالیت مشاور سرمایه‌گذاری از سازمان بورس شدیم. اکنون با در دست داشتن این مجوز می‌‌توانیم خدمات بسیار متنوع‌‌تری را به مشتریان خود ارائه کنیم.

شرکت سرمایه‌گذاری خوارزمی (شرکت مادر)

شرکت سرمایه‌گذاری خوارزمی یکی از بزرگترین شرکت‌های سرمایه‌گذاری بازار سرمایه کشور از لحاظ ارزش دارایی‌ها و ارزش بازار است. ارزش دارایی‌های تحت مدیریت این شرکت به بیش از 6،000 میلیارد تومان می‌رسد. خوارزمی در واقع یک هلدینگ سرمایه‌گذاری است که در حوزه‌های متنوعی چون برق و انرژی، نفت، گاز و پتروشیمی، صنایع معدنی، فناوری اطلاعات، داروسازی، بازرگانی، املاک و مستغلات، بانکداری، واسپاری، بیمه و سایر خدمات مالی سرمایه‌گذاری‌های بزرگی را انجام داده است.

خوارزمی را بیشتر بشناسید

تیم الگوریتم

تیم توانمند الگوریتم خود را متعهد به خلق بیشترین ارزش برای مشتریان می‌داند.

علیرضا کنعانی

رئیس هیئت‌مدیره

امیر وفائی

نایب رئیس هیئت مدیره
قائم مقام مدیرعامل

آرش آقاقلیزاده خیاوی

عضو هیئت مدیره
مدیر عامل

نجیبه خوشرو

مدیر گروه مشاور سرمایه‌گذاری

شیرین معطر طهرانی

کارشناس ارشد سرمایه‌گذاری

مائده تاج مزینانی

کارشناس سرمایه‌گذاری

امیر سیرانی

کارشناس سرمایه‌گذاری

نکیسا خرم

کارشناس سرمایه‌گذاری

سمیرا خانبان

کارشناس سرمایه‌گذاری

حسین محمدی شوره

کارشناس سرمایه‌گذاری