درباره ما صندوق های سرمایه گذاری، مشاوره سرمایه گذاری،

این متن مربوط به صفحه درباره ما می باشد صندوق های سرمایه گذاری، مشاوره سرمایه گذاری،

آخرین مطالب وبلاگ live-chat-up-arrow live-chat-down-arrow

کسب بازدهی 158% در سال 98 از س ...

آرش قلیزاده مدیر عامل شرکت سبدگردان الگوریتم، صندو ...

سود دارا امروز 26 اسفند ماه پر ...

سود دوره منتهی به 25 اسفند 1398 به حساب سرمایه گذا ...

سود اسفند ماه صندوق سرمایه‌گذ ...

به دلیل جلوگیری از ترافیک کاری پایان اسفند، با تصو ...

وبلاگ الگوریتم

شرکت سبدگردان الگوریتم در سال 1396 با هدف ارائه خدمات مالی اعم از سبدگردانی، سبدگردانی اختصاصی، مشاوره سرمایه گذاری، بازارگردانی، مدیریت صندوق های سرمایه گذاری و تامین مالی جمعی تشکیل شد. این شرکت از اعضای با تجربه شرکت سرمایه گذاری آتی نگر سپهر ایرانیان تشکیل شد و زیر مجموعه شرکت سرمایه گذاری خوارزمی میباشد. شرکت الگوریتم در نظر دارد تمامی انواع صندوق سرمایه گذاری را تاسیس کرده و مدیریت نماید. ضمنا مشتریان و سرمایه گذاران محصولات شرکت را افراد و مجموعه های حقیقی و حقوقی تشکیل می دهند.

برای ماندن و بهره بردن باید بهره رساند، این تنها معامله برد برد قابل انجام است

آمده‌ایم تا بمانیم

الگوریتم در لغت

الگوریتم مجموعه‌ای از دستورالعمل‌های گام به گام برای حل یک مسئله است. این واژه از نام خوارزمی (الخوارزمی) ریاضیدان و دانشمند شهیر ایرانی برگرفته شده است.

داستان الگوریتم

بیش از یک دهه پیش در گروه خدمات بازار سرمایه الگوریتم دور هم جمع شدیم و مدیریت بخشی از سبد سهام گروه خوارزمی را بدست گرفتیم. طی این سال‌ها در کنار هم تجربه کسب کردیم، کار تیمی را آموختیم و عملکردی قابل قبول ارائه کردیم. در سال 1396 تصمیم گرفتیم که این بار دانش و تجربه این سال‌های خود را برای ارائه خدمات به کلیه سرمایه‌گذاران بازار سرمایه به کار گیریم. پس شرکت سبدگردان الگوریتم را تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار تأسیس کردیم و از تیر ماه 1397 مشغول فعالیت شدیم.

نام الگوریتم را برای خود برگزیدیم چرا که اصالت خود را از خانواده بزرگ گروه سرمایه‌گذاری خوارزمی گرفتیم و می‌خواهیم روش‌های نوین مدیریت دارایی‌‌ها را جایگزین شیوه‌های سنتی رایج در بازار ایران کنیم. ادعا می‌‌کنیم که در الگوریتم، کلیه عملیات سبدگردانی از انتخاب اوراق بهادار، تعیین ترکیب بهینه سبد و انجام معاملات گرفته تا مدیریت ریسک، بر اساس الگوریتم‌های دقیق و مطابق با استانداردهای روز دنیا انجام می‌گیرد.

گسترش خدمات

رویکرد اصلی گروه سرمایه‌گذاری خوارزمی بزرگ و متمایز بودن در بازار است. بر اساس همین رویکرد، سرمایه‌‎‌گذاری خوارزمی در اولین گام توسعه الگوریتم، سرمایه شرکت را به 150 میلیارد ريال افزایش داد و بدین ترتیب، الگوریتم به بزرگترین شرکت سبدگردان بازار سرمایه تبدیل شد.

ما نیز در گام بعدی و در راستای اهداف گروه برای توسعه خدمات مالی، موفق به دریافت مجوز فعالیت مشاور سرمایه‌گذاری از سازمان بورس شدیم. اکنون با در دست داشتن این مجوز می‌‌توانیم خدمات بسیار متنوع‌‌تری را به مشتریان خود ارائه کنید.

شرکت سرمایه‌گذاری خوارزمی (شرکت مادر)

شرکت سرمایه‌گذاری خوارزمی یکی از بزرگترین شرکت‌های سرمایه‌گذاری بازار سرمایه کشور از لحاظ ارزش دارایی‌ها و ارزش بازار است. ارزش دارایی‌های تحت مدیریت این شرکت به بیش از 6،000 میلیارد تومان می‌رسد. خوارزمی در واقع یک هلدینگ سرمایه‌گذاری است که در حوزه‌های متنوعی چون برق و انرژی، نفت، گاز و پتروشیمی، صنایع معدنی، فناوری اطلاعات، داروسازی، بازرگانی، املاک و مستغلات، بانکداری، واسپاری، بیمه و سایر خدمات مالی سرمایه‌گذاری‌های بزرگی را انجام داده است.

خوارزمی را بیشتر بشناسید

تیم الگوریتم

تیم توانمند الگوریتم خود را متعهد به خلق بیشترین ارزش برای مشتریان می‌داند.

علیرضا کنعانی

رئیس هیئت‌مدیره

امیر وفائی

نایب رئیس هیئت مدیره
قائم مقام مدیرعامل

آرش آقاقلیزاده خیاوی

عضو هیئت مدیره
مدیر عامل

نجیبه خوشرو

مدیر گروه مشاور سرمایه‌گذاری

سید محمد تقی پورمقیم

مدیر تحلیل

شیرین معطر طهرانی

کارشناس ارشد سرمایه‌گذاری

مائده تاج مزینانی

کارشناس سرمایه‌گذاری

امیر سیرانی

کارشناس سرمایه‌گذاری

نکیسا خرم

کارشناس سرمایه‌گذاری

قاسم یوسفی نوده

کارشناس سرمایه‌گذاری

سمیرا خانبان

کارشناس سرمایه‌گذاری

حسین محمدی شوره

کارشناس سرمایه‌گذاری